Biber Hapı Kullanıcı Yorumları

 

Meksika biber hapını kullanmaya yeni başladım. Çok yediğim için sürekli kilo alıyorum iştahıma engel olamadığım için spor egzersiz de fayda etmiyordu. Bu ürünü kullandıktan sonra iştahım kesildi. Şimdi çok daha az yiyorum. 3-4 ay kullanmayı düşünüyorum. Başlangıç olarak ben memnun kaldım böyle giderse benim için harika bir şey olacak çok mutluyum çok teşekkür ederim

Aylin K.

 

Arkadaşlar ben bu meksika biber zayıflama hapını yaklaşık olarak 15 gündür kullanıyorum. Ürünü sipariş vermeden önce biber hapı zayıflatır mı kullananlar bu konuda ne düşünüyor diye epey araştırdım. Genelde olumlu tepkiler vardı ben de sipariş verdim. Kullanmaya başladıktan sonra gerçekten kısa sürede etki gösterdi ve şişkinliği aldı. Şuan zayıflamaya da başladım.

Zeynep A.

 

Meksika biber hapından hemen hemen 2 aydır kullanıyorum. Bu ürünü alırken iyi ya da kötü yorum yapacağımı belirtmiştim. Başlarda etki göreceğime inanmasam da sonradan tamamen yanıldığımı farkettim. Çünkü gerçekten vücudumda şişlikten eser kalmadı kilo vermeye de başladım. Tekrar sipariş vermek için girdiğimde yorum atmak istedim. Herkese tavsiye ediyorum.

İmge A.

 

teeşkkürler biber hapı türkiye ailesi, sayenizde 8 kilo fazlalıktan kurtuldum. 1 kutu hapım da var onu kullanmaya devam ediyorum.

Ege Y.

 

İlk kez internetten diyet ürünü satın aldım, onda da çok iyisinie denk gelmişim ne mutlu bana 🙂

Selin C.


Orjinal biber hapı siparişi için : 0 545 230 74 39

Sipariş Ver