Meksika Biber Hapı Nasıl Kullanılır?

Meksika biber hapı nasıl kullanılır? Meksika biber haplarının kullanımı son derece basit olmakla birlikte sabah kahvaltıdan yaklaşık 30 dakika önce alınması gerekmektedir. Meksika biber zayıflama hapını, sabah kahvaltıdan önce tek kapsül halinde almanız gerekmektedir. Kapsül alımından yaklaşık yarım saat sonra ise kahvaltıya başlanması önerilmektedir. Bu hapları kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise bol miktarda su tüketimidir. Gün içerisinde en az 3 litre su kullanımı bu süre zarfında çok önemlidir. Bol miktarda suyun tüketilmesi, metabolizmanın daha hızlı bir şekilde çalışmasını kolaylaştıracak böylelikle zayıflamak mümkün hale gelecektir. Meksika biber haplarının kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur ise herhangi bir rahatsızlığın olmamasıdır.

Green Pepper kapsüllerinin üretilmesi sırasında bitkiler kullanılmaktadır. Buna istinaden hamile bayanlar, emziren kadınların kesinlikle kullanılması önerilmemektedir. Diğer rahatsızlıklar da da (Böbrek ve Karaciğer yetmezliği) kullanılması önerilmemektedir.

Yukarıda sayılan bu hususlar, Meksika biber hapı nasıl kullanılır? Sorusunun yanıtını oluşturan etmenlerdendir.

Meksika Biberi Zayıflama Hapının Önemi

Fazla kiloların olması, pek çok insanı hem görünüm açısından hem de sağlık açısından olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle kilo fazlalıkları, psikolojik açıdan olsun sağlık açısından olsun olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle alınan kilolar ile sağlık açısından olumsuz yönde etkilenen vücudumuz, Meksika biberinin içerisinde barındırdığı mucizevi bitkiler sayesinde fit bir görünüm oluşturmaktadır.

Meksika Biber Hapı Ürünün İçeriği

Meksika biber hapı nasıl kullanılır? Meksika biber hapı ürün içeriği nelerdir? Ürün içeriğinde, guarana meyvesi, funda yaprağı, mate yaprağı, biberiye, turunç, kitre sakızı ekstresi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra mayan kökü, yeşil çay ekstresi, vitamin C, zencefil ve buğday otu bulunmaktadır.

Meyan kökü: Asya’da, Çin’de ve Mısır’ da hastalıkların tedavisi için kullanılmaktadır. Daha sonra ise tüm Avrupa ülkelerine yayılmıştır. Meyan kökü, bu anlamda dünyada en yaygın olarak kullanılan bitkidir.

Zencefil: Güneydoğu Asya’da yetişmiş bir bitkidir. Zencefil bitkisi, kurtularak tüketilmiş bir bitkidir.

Yeşil çay ekstresi : Yeşil çay ekstresi, dünyada en sık tüketilen çaylardan biridir. Yeşil çay ekstresi in yalnızca 1 kapsülü, bir fincan çay ile aynı miktarda aktif maddeler içermektedir.


Orjinal biber hapı siparişi için : 0 545 230 74 39

Sipariş Ver